Завантажте мобільний додаток сайту

На Дніпропетровщині прогнозують складні погодні умови  23 і 24 лютого. Про це повідомляє Дніпропетровський регіональний центр з гідрометеорології.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , 23-24 лютого 2020 року внаслідок поглиблення улоговини північного циклону та проходженню активних, атмосферних фронтів на території Дніпропетровської області, очікуються складні погодні умови.

23 лютого вдень на всій території області очікується дощ з мокрим снігом, налипання мокрого снігу, посилення південно-західного вітру до 15-20 м/c (1 рівень небезпеки «жовтий»)

24 лютого вночі та вдень очікуються значні опади (1 рівень небезпеки «жовтий») пориви північно-західного вітру 17-22 м/c

Погіршення погодних умов 23-34 лютого 2020 року може призвести до порушень електропостачання окремих населених пунктів, ускладнення роботи комунальних служб, та роботи будівельної галузі.

Раніше ми повідомляли, як мешканцям Нікополя звернутися до Дніпропетровської ОДА

На Днепропетровщине микроавтобус без водителя неожиданно начал движение, пересек четырехполосную дорогу и совершил ДТП. Об этом NikopolNews сообщает, ссылаясь на Днепр оперативный.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі