Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі не так вже багато можливостей для того, щоб організувати цікаве дозвілля для дитини. Ця проблема постійно обговорюється в соцмережах, а напередодні свят вона стає особливо актуальною. Куди піти з дитиною, щоб їй справді сподобалось і щоб «не стандартний ранок з Дідом Морозом і Снігуронькою та хороводом навколо ялинки?».

Варіант є. Про нього NikopolNews дізнався з відгуків батьків, які вже подарували своїм дітям новорічне свято. Стверджують, що це дійсно цікаво, креативно і дуже-дуже весело. Видно, що захід готували з любов’ю, а не «для годиться», як у нас часто буває.

Мова про святкову програму в клубі «Оберіг», що на третій дільниці у Нікополі. Так – це звичайний клуб звичайного «спального» району провінційного містечка. І так, стереотипи не дозволяють уявити, що тут може бути щось цікаве. В голові одразу малюються оті самі хороводи навколо ялинки, прикрашеної іграшками з радянських часів та директорка клубу в ролі Діда Мороза.

Ми бачили подібне сто разів. І, навіть будучи дітьми, нудьгували на таких «святах». Але існують люди, які вміють руйнувати стереотипи… Директор клубу «Оберіг» Надія Жур – одна з таких людей.

Ми поспілкувалися нею і дізналися про цікавинки програми «Новорічне диво з Дідом Морозом».

Надія розповіла, що свято готували довго. Останні два місяці буквально жили в клубі. Хотілося створити щось справді надзвичайне, щоб кожна дитина запам’ятала свято надовго і отримала задоволення.

Програма триває дві години. За цей час маленькі гості заходу можуть завітати до будиночку Санти, де пишуть або малюють йому листи. А потім на них чекає і зустріч з самим Сантою. Кожна дитина отримує подаруночок від новорічного чарівника.

Також в програмі:

  • майстер-клас по виготовленню новорічного віночка;
  • світло-паперове шоу,
  • ігрова програма;
  • битва сніжками,
  • нагородження за костюми.

І, звичайно ж, новорічна казка у виконанні талановитих акторів.

А ще фото-зони, щоб можна було зробити знімки на довгу пам’ять.

За словами Надії Жур, під час свята увага приділяється кожній дитині. Цікаво буде дітям від року до 13-14. Для кожної вікової категорії – своя варіація програми. Дітки до 5 років приходять з батьками.

Вартість квитка на новорічне шоу – 100 гривень. Залишився лише один день, коли можна подарувати дитині таке свято. Це 29 грудня. Сеанси – 12.00, 13.15 і 15.00.

Замовити квитки можна за телефоном: 066 079 57 43.

Адреса клубу «Оберіг» - Микитина, 3.

Здание старой Никопольской амбулатории на проспекте Трубников превращают в современную детскую больницу. Реконструкция проходит за государственный и областной счет. Основные работы уже выполнены. Общая готовность объекта-95%, - сообщает NikopolNews со ссылкой на сайт Днепропетровской ОГА.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі