Завантажте мобільний додаток сайту

На вчора, 24 серпня, у Нікополі та Покрові був запланований показ фільму «Східняк» українського виробництва. На жаль, глядачі проігнорували його. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на пост власника кінотеатру "Prime Cinema Антона Гончарова.

Антон Гончаров виклав у соцмережі Фейсбук фото порожніх зал кінотеатру і написав:

«Шановні поціновувачі українського кіно - це до вас! На світлинах нижче два зали моїх кінотеатрів. 184 місця у Покрові, та 65 місць у Нікополі. На фото час одразу після 16:30 - саме в цей час повинен бути сеанс фільму «Східняк». 24 серпня, День незалежності, вихідний. 
Тому, коли наступного разу будете питати про наші, українські, фільми - дивіться ці фото. Коли будете називати мене «сєпаром» за не показ як вам здається кіношедевру - дивіться ці фото. 
І перед тим, як виливати тони гівна на оточуючих, запитайте себе - а чи треба то кіно вам? Чи насправді ті фільми ваші? 
А я поки піду подивлюсь «Східняка».

Нікополь


Покров

В коментарях нікопольці зазначають, що на інший сеанс глядачі прийшли, але всього 9 осіб.

«Нас вчора в залі було лише дев'ять... Хоча в порівнянні з цими фото, то ЦІЛИХ дев'ять...
Сумно. Дякую, Антоне, за можливість дивитися наше українське кіно»,

- написала Олена Коляда-Панкратенкова.

Довідка:

Військову драму «Східняк» зняв режисер та сценарист Андрій Іванюк. Він понад рік воював і на створення фільму його надихнуло бажання розповісти якомога ширшому колу людей якими бували дні на війні. За словами Іванюка, важливо аби бійців не сприймали стереотипно, а вміли побачити у кожному унікальну особистість. Прототипом героя з позивним «Режисер» став сам Андрій Іванюк. Прем’єрний показ фільму відбувся на Одеському міжнародному кінофестивалі влітку 2019 року.

Події розгортаються в зоні воєнних дій на Донбасі. Двоє добровольців «Борода» (Богдан Бенюк) і «Режисер» (Анатолій Максимюк) вирушають на пошуки свого взводного. Той має допомогти з матеріалами для укріплення позицій, щоб хоч якось захиститись від обстрілів. «Борода» називає себе корінним жителем Донбасу, він місцевий. «Режисер» з Івано-Франківщини, він творча натура. На побратимів чекає довгий напружений день, під час якого в них буде час поговорити про все, що турбує.

Раніше ми повідомляли: У Нікополі підняли Державний Прапор та провели автопробіг

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Государственное бюро расследований разоблачило одного из прокуроров Томаковского отдела Никопольской местной прокуратуры Днепропетровской области во время получения неправомерной выгоды. Об этом NikopolNews сообщает, ссылаясь на официальный сайт ГБР.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі