Завантажте мобільний додаток сайту

У Нікополі оголосили флешмоб-конкурс старих сімейних фотографій «Від хати до хати, щоб рід пам’ятати». Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на організатора – Нікопольський будинок дитячої та юнацької творчості. Власник найунікальнішої і найдавнішої фотокартки отримає приз.

Умови конкурсу: необхідно на своїй сторінці у Фейсбуці викласти найстарішу фотографію свого роду з коротеньким описом (приблизне датування та хто зображений на знімках), і обов’язково (!) з хештегами #НБДЮТ, #Вечір_сімейного_альбому.

Власник найунікальнішої та найдавнішої світлини отримає у якості приза можливість безкоштовної фотореставрації, щоб ще не одне покоління мало змогу пам’ятати історію роду.

Флешмоб проводиться Дня Коренів, який відзначається 23 грудня.

«Пропонуємо вам взяти участь у флешмобі «Від хати до хати, щоб рід пам’ятати», влаштувати в родині Вечір сімейного альбому, і нехай він буде теплим та затишним. А ми, гуртківці та педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості, теж дістали з архіву старий альбом, датований 1937-1977 роками, світлинами з якого ми і починаємо флешмоб»,

написали організатори і оприлюднили старі знімки з історії закладу.

У дворі НБДЮТ

На  фото нижче мати відомої у Нікополі Ірини Олександрівни Ковальської — керівника зразкової вокальної студії «Рінсен»

Біля НКДЦ

Конкурс було оголошено ще 15 грудня, але, на жаль, на сьогоднішній день жодної світлини по вказаним хештегам ми не знайшли. Закликаємо підтримати ініціаторів і створити унікальний фотоальбом.

Раніше ми повідомляли: Как никопольчане пили пиво 70 лет назад (фото)

Щоб оперативно отримувати новини Нікополя і регіону, підписуйтесь на наш Телеграм

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України