Завантажте мобільний додаток сайту

 А чи знаєте ви, що найдовше свято у християн – Пасха? Так от, після Великодня період «після свят» триває 38 днів, якщо врахувати сам день Пасхи і день віддання, то виходить 40. Саме стільки Ісус Христос перебував на землі до свого вознесіння.

Дні до торжества зазвичай називають «передсвята», а час після свята прийнято називати «після свята». Світла седмиця – перший тиждень після Великодня, який особливо виділяється в християнській релігії, тож впродовж нього прийнято вітати один одного словами «Христос воскрес!» – «Воістину воскрес!».

Не відходячи від традиції, зібравшись біля каплички на честь Покрови Пресвятої Богородиці у понеділок, нікопольці продовжили сповідати воскресіння Господнє. Завдяки активній громаді міста, на імпровізованій сцені просто неба відбувся концерт «Христос – наша Пасха», в якому взяли участь діти недільної школи, козацький дует «Микитинці», голосисті вокалісти міста.

І, зовсім несподівано для багатьох присутніх, програму (подекуди з гумором) майстерно вів благочинний ієромонах Муркурій.

Тож «Христос воскрес!» – «Воістину воскрес!».

Національна служба новин - Новини України