Завантажте мобільний додаток сайту

Вчора, 9 грудня у Нікополі відбувся Аукціон побачень в рамках підготовки до одного з найпопулярніших українських свят – Дня Святого Миколая. Про це Nikopolnews дізнався від організаторів, серед яких і наш позаштатний кореспондент – Олена Зінченко.

Згідно інформації, аукціон пройшов у кафе-клубі «Малина». Участь у ньому взяло близько сотні нікопольців.

Для тих, хто не знає: суть аукціону полягає в тому, що лоти у ньому – лоти. І будь який бажаючий може спробувати придбати побачення з людиною, яка сподобалась. Якщо бажаючих декілька, вони змагаються одне з одним, роблячи ставки. Придбане побачення може бути просто зустріччю за чашкою кави. Але, як показує досвід, частіше «лоти» пропонують «бонусом» різноманітні послуги. Наприклад: майстер класи, консультації психолога, фотосесії тощо. Одна з дівчат пообіцяла навіть пригостити варенням власного приготування.

Всі зібрані в ході аукціону кошти (а в цьому році маємо рекорд) йдуть на придбання подаруночків для дітей з малозабезпечених родин. Гостинці волонтери-Миколайчики розвозять по домівкам напередодні 19 грудня.

Аукціон побачень-2018 видався на славу. Захід пройшов на високому рівні, залишивши море приємних, веселих спогадів і купу гарних фото.

Олена Зінченко ділиться враженнями і розповідає деталі:

«Енергетика на цьому вечорі зашкалювала так, що і досі хвилює душу.

Ну а що. Уявіть собі: все, що відбувалося 9 грудня у Malina cafe-club, було не за гроші і не за примусом. Добра воля всіх зібралася воєдино і вибухнула потужно. 
Зал, апаратуру, і навіть послуги ді-джея адміністрація закладу надала безкоштовно. 
Всі артисти погодилися виступати безкоштовно. Серед них:

  • Ліза Воробйова із циркової студії "Але ап",

  • Dasha Boyko (на жаль, потрапила до об`єктиву).

Фотограф Roman Sarapin весь вечір ловив смачні кадри і потім подарував їх нам.
Лоти і покупці, а також їх друзі прийшли на фінал у красивих, чарівних, а іноді й смішних костюмах, і були готові продавати і купляти послуги та побачення. 

Волонтери-миколайчики протягом трьох тижнів витрачали свій час та енергію, працювали із лотами та покупцями у соц.мережах, аби в Аукціоні взяли участь якомога більше людей.
І все це - заради діточок із бідних сімей, яким частенько не вистачає не тільки подарунків, а елементарної уваги. І все це ми привеземо їм вже у наступні вихідні, напередодні щасливого дня Св. Миколая.

Ну а зараз, трам-та-ра-рам, ми раді повідомити вам, що у межах Аукціону побачень було зібрано 12 тисяч 850 гривень! 
Це найвищий результат за п'ять років проведення акції. Зібрані кошти будуть витрачені на солодощі, канцтовари, ігри й інші подарунки для дітей із малозабезпечених родин.
Кожен може приєднатися до заготовки, фасування та розвозу подарункових наборів. 
Щоденно увечері працює фабрика Св. Миколая на базі Нікопольський професійний ліцей, де перебирають іграшки, принесені небайдужими нікопольцями до пунктів збору.

Докладніше про акцію, яка все сильніше приживається у нашому місті, читайте у групі Святий Миколай дітям-2018 [Нікополь] (ФБ).

Автор: Администратор

Національна служба новин - Новини України