Як у Нікополі просувається будівництво басейну (фото)

Багато хто з нікопольців з нетерпінням чекають відкриття басейну, про який містяни мріяли довгі роки. І хоч наразі поки невідомо, якими будуть умови відвідування спорткомлексу і чи всім буде по кишені вартість, проте для Нікополя це – історична подія.

Про те, як просувається будівництво, Nikopolnews розповість, посилаючись на Дніпро ОДА.

«Створюємо умови для занять спортом. У Нікопольському районі в селі Придніпровське на фініші – будівництво сучасного стадіону. В Нікополі зводимо «з нуля» басейн. Там зможуть оздоровитися і дорослі, і діти. Буде зручно людям з інвалідністю», – розповів Валентин Резніченко.

Вже готові зовнішні стіни будівлі. В адміністративній частині завершили робити перекриття. Почали улаштовувати покрівлю над басейнами. Вона буде 1-скатною – матиме скіс в один бік.

«Як закінчимо з покрівлею, зробимо гідроізоляцію в чашах басейнів та будемо випробовувати їх. Після – оснастимо системами очищення», – сказав представник підрядної організації Михайло Полягай.

У басейновій частині споруди монтують вітражі, додав Михайло Полягай.

Працюють і над інженерними комунікаціями. Проводять водопровід та каналізацію. Всередині на часі – електрика. Потім монтуватимуть вентиляцію. Вона буде зі спеціальною кліматичною установкою. Підтримуватиме однакову температуру в приміщенні. Автоматично нагріватиме або охолоджуватиме повітря.

Стартували й роботи з благоустрою. Підрядники готують основу під тротуарну плитку – відсипають щебінь. Ставлять бордюри.

Частину території заасфальтують – для паркування авто. Буде і озеленення, і лави для охочих перепочити.

 

 

До речі, нещодавно “NikopolNews” писав:

ФОТО: Як у Нікополі триває будівництво басейну

TIU Canada проти НЗФ: як просувається справа

У Нікополі продовжують облаштування пішохідної зони біля ЦУМу (фото

To Top