Завантажте мобільний додаток сайту

Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня нагородив Президент України Володимир Зеленський уроженку Марганця. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на офіційному сайті Марганецької міської ради.

Згідно отриманої NikopolNews інформації, орденом нагороджено шахістку Інгу Руденко. Дівчина виборола «золото» у складі команди спортсменів які представляли нашу країну на Дефлімпійських іграх-2019.

«Приємно, що спортсмени Дніпропетровщини демонструють високі результати на міжнародних змаганнях найвищого рівня. У 2019-му орден княгині Ольги отримали наші легкоатлетка Ганна Рижикова-Ярощук та самбістка Катерина Москальова. Тепер Президент України високо оцінив і досягнення дефлімпійської чемпіонки з шахів Інги Руденко», – зазначив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

Інга Руденко родом із Марганця, але зараз мешкає у Дніпрі. Займається шахами з 10 років. Серед здобутків – 8 місце на Чемпіонаті Європи-2019. На Дефлімпійських іграх виступала вперше, і одразу – чемпіонський титул.

Раніше ми повідомляли про те, що у Марганці собаки загнали рибаку у річку

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України