Завантажте мобільний додаток сайту

Покров зайняв першу сходинку у рейтингу прозорості міст за підсумками 2019 року. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на пост міського голови Покрова Олеесандра Шаповала та на офіційну сторінку Transparency International Ukraine.

Згідно отриманої NikopolNews інформації, результати оголошено сьогодні, 12 лютого. Першу сходинку у рейтингу Покров розділив з Дрогобичем. Обидва міста набрали по 79,1 бали з можливих 100.

Олександр Шаповал зазначає, що У 2017 році Покров був на 91 сходинці, у 2018 – на четвертій, а у 2019 став лідером!

У команді, яка складала рейтинг, повідомляють:

Вперше в історії #Рейтингупрозоростіміст лідерами стали одразу два міста — Дрогобич та Покров, які отримали по 79,1 бала. Крім них до першої п’ятірки потрапили Тернопіль (76,0), Маріуполь (74,6) і Вінниця (74,2).

Київ у Рейтингу лише 15-й.

Лідерами за приростом балів стали Покровськ та Коломия. Вони показали, що, маючи бажання та політичну волю, всього за рік можна зробити ривок на 67 позиці .

Трійку лідерів “антирейтингу” очолили Конотоп, Світловодськ та Новомосковськ. Загалом більше ніж третина міст цього року перетнула позначку в 50 балів.

“Попри позитивну динаміку, темпи підвищення прозорості міст знижуються. У 2018 рівень прозорості підвищився на 12%, а у 2019 році — на 6%, — зазначає виконавчий директор ТІ Україна Андрій Боровик. — Очевидно, що міськради швидше виконують ті рекомендації, які для них легші. А зміни в складніших сферах чиновники відкладають на потім”.

Цього року найбільш прозорими стали сфери кадрових питань і доступу та участі. Найменш прозорими залишаються соціальна та житлова сфери. Така “непопулярність” відкритості в житловій сфері спостерігається вже три роки поспіль — цьогоріч аж 18 міст не набрали балів у цьому напрямку.

Нікополь набрав 53,1 бали і опинився серед міст з середнім рівнем прозорості.

Раніше ми повідомляли, що в Покрові з`являться нові зелені скульптури

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України