Завантажте мобільний додаток сайту

Покров зайняв першу сходинку у рейтингу прозорості міст за підсумками 2019 року. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на пост міського голови Покрова Олеесандра Шаповала та на офіційну сторінку Transparency International Ukraine.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно отриманої NikopolNews інформації, результати оголошено сьогодні, 12 лютого. Першу сходинку у рейтингу Покров розділив з Дрогобичем. Обидва міста набрали по 79,1 бали з можливих 100.

Олександр Шаповал зазначає, що У 2017 році Покров був на 91 сходинці, у 2018 – на четвертій, а у 2019 став лідером!

У команді, яка складала рейтинг, повідомляють:

Вперше в історії #Рейтингупрозоростіміст лідерами стали одразу два міста — Дрогобич та Покров, які отримали по 79,1 бала. Крім них до першої п’ятірки потрапили Тернопіль (76,0), Маріуполь (74,6) і Вінниця (74,2).

Київ у Рейтингу лише 15-й.

Лідерами за приростом балів стали Покровськ та Коломия. Вони показали, що, маючи бажання та політичну волю, всього за рік можна зробити ривок на 67 позиці .

Трійку лідерів “антирейтингу” очолили Конотоп, Світловодськ та Новомосковськ. Загалом більше ніж третина міст цього року перетнула позначку в 50 балів.

“Попри позитивну динаміку, темпи підвищення прозорості міст знижуються. У 2018 рівень прозорості підвищився на 12%, а у 2019 році — на 6%, — зазначає виконавчий директор ТІ Україна Андрій Боровик. — Очевидно, що міськради швидше виконують ті рекомендації, які для них легші. А зміни в складніших сферах чиновники відкладають на потім”.

Цього року найбільш прозорими стали сфери кадрових питань і доступу та участі. Найменш прозорими залишаються соціальна та житлова сфери. Така “непопулярність” відкритості в житловій сфері спостерігається вже три роки поспіль — цьогоріч аж 18 міст не набрали балів у цьому напрямку.

Нікополь набрав 53,1 бали і опинився серед міст з середнім рівнем прозорості.

Раніше ми повідомляли, що в Покрові з`являться нові зелені скульптури

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!