Завантажте мобільний додаток сайту

В Покрові розпочинається прийом заявок на «Бюджет участі-2020». Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Покровської міської ради.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , будь-який мешканець громади може подати проект, пов'язаний з покращенням у місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як його проект реалізується в рамках міського бюджету 2020 року.

Подати проекти-пропозиції можна впродовж 30 днів. Поштою за адресою: м. Покров, вул Центральна, 48 з поміткою на конверті “Бюджет участі” (каб. 207, відділ економіки), або електронною поштою за адресою info@pkrv.dp.gov.ua також із поміткою “Бюджет участі”.

Авторами проектів можуть  бути мешканці міста, котрим виповнилося 18 років та які зареєстровані в Покрові та Шолохівському старостинському окрузі.

Граничний кошторис проекту має не перевищувати100 тис. грн. Його реалізація можлива впродовж одного календарного року та в межах компетенції органів місцевого самоврядування. Сфера реалізації має бути публічною, проект - сприяти соціально-економічному, культурному чи просторовому розвитку громади.

Проектна пропозиція подається з мінімум п'ятнадцятьма підписами та відповідно до Форми. Форма проекту в електронній версії доступна на офіційному веб-сайті Покровської міської ради у рубриці “Бюджет участі”.

Програма Партиципаторного бюджетування діє у Покрові з 2016 року. За три попередніх сезони у місті реалізовано 11 цікавих і корисних для громади проектів.

Раніше ми повідомляли про те, що Покров став найпрозорішим мстом України

Копіювати посилання на матеріал
Автор: Администратор

Національна служба новин - Новини України