Завантажте мобільний додаток сайту

У Марганці створили благодійний фонд допомоги онкохворим дітям. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на офіційному сайті Марганецької міської ради.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , засновником благодійного фонду «Сімба» стала Тетяна Бєліч, керівник дитячого зразкового хореографічного ансамблю «Браво».

Презентація фонду та його урочисте відкриття відбулися 15 лютого, у Міжнародний день онкохворої дитини, у клубі «Дніпро». Цього дня у культурному центрі міста зібралися марганчани, серце яких не залишається байдужим до проблем тих, хто живе поряд з нами та потребує допомоги.

Вчителі, лікарі, працівники комунальних підприємств, підприємці, депутати та представники міської влади, прийшли у свій вихідний, аби підтримати важливу ініціативу.

«Фонд створено задля фінансової, моральної, духовної та юридичної підтримки дітей та батьків, котрі сьогодні виборюють перемогу у страшної хвороби. Наша допомога це суттєвий внесок в її подолання», - зазначила керівник фонду.

Міський голова Олена Жадько відзначила, що: «Тільки об’єднавши зусилля держави, лікарів, медсестер, батьків онкохворих дітей, благодійників та всього суспільства, ми можемо зробити так, щоб діти не програвали битву з раком лише через те, що вони народились в Україні».

Також до присутніх звернулася головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги міста Ірина Чичика, яка зазначила, що такий фонд стане гідною допомогою для хворих дітей та їх батьків. Також підтримку даній ініціативі висловив представник асоціації підприємців міста - Данило Боришпол.

До відкриття фонду відділами культури та освіти підготовлено змістовну концертну програму, а асоціація майстрів народно-ужиткового мистецтва створила у фойє клубу благодійний ярмарок, і частина коштів від продажу виробів  вже цього ж дня була спрямована на розрахунковий рахунок фонду.

Кожен бажаючий може перерахувати свої внески на благодійний рахунок фонду: UA613052990000026002050521488. Зібрані кошти використовуватимуться для оплати медичних послуг та ліків за зверненням батьків та наданням відповідних документів.

Нагадаємо, у Нікополі аналогічний фонд діє вже більше 8 років. Очолює його керівник зразкового хореографічного ансамблю «Валерія» Маргарита Горбаненко. Декілька років тому БФ «Дітям Нікополя» вирішив допомагати не тільки юним пацієнтам, а й дорослим.

Раніше ми повідомляли, що у Нікополі пройде великий благодійний концерт. Кошти збиратимуть для хворої на рак 14-річної дівчинки Наталки Дорошенко.

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України