Завантажте мобільний додаток сайту

До Дня Державного Герба, який українці відзначають 19 лютого, у Марганці відбулася низка тематичних заходів патріотичного спрямування. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на сайті Марганецької міської ради.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , марганецькі заклади освіти підготували тематичну виставку, яка розташувалася на першому поверсі виконкому. До уваги відвідувачів були представлені символи української державності, створені руками учнів та вчителів із найрізноманітніших матеріалів.

Учнівська молодь ЗОШ № 3 незвичайно відзначила цю подію. Вони створили на подвір’ї школи живий герб. До участі у флешмобі долучилися близько 100 учасників.

«Нашою метою було нагадати про суверенність, неподільність держави, а також висловити свою гордість національними традиціями, історичними надбаннями та культурними здобутками», - зазначила директор школи Юлія Лук’яненко.

Раніше ми повідомляли ро те, що у Марганці з`явилися зелені ведмеді

В Никополе проведут текущий ремонт асфальтобетонного покрытия прилегающей территории боксового здания инфекционного отделения первой городской больницы. Об этом NikopolNews узнал на сайте Государственных закупок Прозоро, где размещен соответствующий тендер.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі