Завантажте мобільний додаток сайту

До Дня Державного Герба, який українці відзначають 19 лютого, у Марганці відбулася низка тематичних заходів патріотичного спрямування. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на сайті Марганецької міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , марганецькі заклади освіти підготували тематичну виставку, яка розташувалася на першому поверсі виконкому. До уваги відвідувачів були представлені символи української державності, створені руками учнів та вчителів із найрізноманітніших матеріалів.

Учнівська молодь ЗОШ № 3 незвичайно відзначила цю подію. Вони створили на подвір’ї школи живий герб. До участі у флешмобі долучилися близько 100 учасників.

«Нашою метою було нагадати про суверенність, неподільність держави, а також висловити свою гордість національними традиціями, історичними надбаннями та культурними здобутками», - зазначила директор школи Юлія Лук’яненко.

Раніше ми повідомляли ро те, що у Марганці з`явилися зелені ведмеді

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!