Завантажте мобільний додаток сайту

В Покрові підопічні відділення денного перебування територіального центру шиють захисні маски. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на офіційному сайті Покровської міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , через карантин літні жінки не відвідують заклад, та сидіти без діла вдома не звикли. Вони вирішили трохи виправити ситуацію з дефіцитом захисних масок і зайнялись рукоділлям.

Підопічні знають, що у працівників терцентру зараз особливо відповідальна пора. Оскільки для догляду за немобільними підопічними відділення допомоги вдома потрібно вдаватися до підвищених заходів безпека, адже всі вони належать до групи ризику. Тож вирішили для них  пошити з підручних матеріалів  захисні маски.

Соціальні працівники вже оцінили зручність тканинних масок, які можна використовувати повторно, і щиро дякують підопічним Галині Олександрівні Геренковій, Антоніні Станіславівні Продан та Катерині Омельянівні Куриленко за турботу.

В межах загальноміських заходів, територіальний центр пропонує підтримку літнім людям 60+, які знаходяться в самоізоляції і потребують допомоги в придбанні продуктів, ліків та вирішенні соціальних потреб.

Відповідні інформаційні постери з номерами телефонів соцпрацівників  (0975441266 - Наталія, 0964851521- Любов, 0965457736 - Наталія, 0687764203 - Тетяна, 0957869603 - Зоя) розміщують на дошках оголошень та біля під’їздів.

Раніше ми повідомляли про те, що в Покрові на дитячих майданчиках з`явилися зверення до батьків

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!