Завантажте мобільний додаток сайту

На Дніпропетровщині зводять одразу п’ять малих групових будиночків для дітей-сиріт. Серед них – затишна оселя у Покрові. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на офіційному сайті Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , тут вже провели зовнішній водопровід, збудували цокольний поверх. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

«Дніпропетровщина – пілотний регіон, де запроваджуємо сучасну систему виховання сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, – зазначив очільник області Олександр Бондаренко. – Створюємо для них комфортні умови, максимально наближені до домашніх.  В області зводимо малі групові будиночки, де дітлахи житимуть під наглядом вихователів. Там відзначатимуть разом свята, ходитимуть до школи, відвідуватимуть гуртки».

Роботи у Покрові йдуть повним ходом. Одноповерховий будинок зводять «з нуля». Ремонтники вже перекрили цокольний поверх залізобетонними плитами та виконали гідроізоляцію. Далі  – зводитимуть стіни, улаштують покрівлю, поставлять металопластикові енергозберігаючі вікна, почнуть монтувати централізовану систему опалення та електрики.

Будують  за сучасними енергозберігаючими технологіями. Груповий будинок матиме 5 просторих спалень, у кожній мешкатиме по двоє дітей. Запланована вітальня з їдальнею, кухня, ігрова кімната, декілька санвузлів, пральня з гардеробною, комора. Окремо – кімната та кабінет вихователів.

На ділянці проєктом передбачені майданчик для ігор та занять фізкультурою. З’явиться зона відпочинку з гойдалками та каруселями. Тротуарні доріжки викладуть плиткою. Територію – озеленять. Для дітей із інвалідністю обладнають пандуси.

Проєкт втілюють державним та обласним коштом.

Вже майже готові групові будиночки у Раївці, Богданівці та селищі Солоне. Активно будуються – у Покрові та Кам’янському.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!