Завантажте мобільний додаток сайту

У Марганці сьогодні, 28 квітня, провели в останню путь загиблого військовослужбовця. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на офіційному сайті Марганецької міської ради, а також із повідомлення місцевого журналіста Володимира Садикова.

Нагадаємо, раніше NikopolNews повідомляв, що 26 квітня, на Львівщині, через коротке замикання загорілася військова вантажівка, загинув старший солдат, марганчанин, Юрій Горбик.

Юрій Горбик, неодноразово бував у зоні ООС. У бригаді зазначили, що Юрій служив у них вже 3 роки і неодноразово бував на ротації в зоні проведення ООС.

"Він був справжнім фахівцем, відповідальним військовослужбовцем і товаришем із великої літери. Нам його бракуватиме. Висловлюємо щирі співчуття та розділяємо біль втрати з рідними і близькими. Вічна пам'ять воїну", - зазначили представники 53-ї окремої механізованої бригади.

У вівторок, 28 квітня, у Марганці відбувся похорон військовослужбовця. Міський голова Олена Жадько висловила свої співчуття родині загиблого.

Відспівування звершили військовий капелан СУВД та благочинний Нікополя ігумен Меркурій, благочинний міста Покров протоієрей Іван Назарик та собор духовенства.

Поховали загиблого воїна на Алеї почесних поховань міста Марганець.

У Нікополі відбудеться відкрита зустріч, основною темою якої є «Європейська пенсія в Україні. Як її сформувати?». Про це NikopolNews дізнався від організаторів заходу.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі