Завантажте мобільний додаток сайту

В Покрові, незважаючи на карантин, таки відбувся випускний в Університеті ІІІ віку. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Покровської міської ради.

Як стало відомо NikopolNews , з піднесеним настроєм, квітами і в захисних масках  підопічні територіального центру – слухачі Університету ІІІ віку, минулої п’ятниці поспішали до улюбленого закладу. Після карантинної паузи зустріч була по-особливому теплою, проте  з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

На подвір’ї  терцентру для них розгорнули справжній  фотовернісаж, який нагадав поважним студентам усі миттєвості навчального року. Тут і заняття факультетів, святкування, участь у різноманітних заходах, а також процес та результати дистанційного спілкування. Мудрим, багатим життєвим досвідом, творчим та зацікавленим у пізнанні нового, їм було що згадати і розповісти одне одному.

Сертифікати про проходження курсу навчання в Університеті ІІІ віку підопічним урочисто вручала очільник територіального центру Наталія Даниленко.

Вам  випала доля жити у час глибинних змін, коли визначальним стали освіченість та інтелект, творчість і талант, який ви розкрили у собі, і це дійсно відповідає нашому гаслу «Навчатися ніколи не пізно!»,

 - зазначила директор.

Після невеликої перерви Університет знову продовжить свою роботу, запрошуючи городян, для яких пенсійний вік не перепона для оволодіння сучасним рівнем знань. Цей проект націлений на підтримку літніх людей з активною життєвою позицією, аби вони  краще адаптувалися до мінливого життя. Cвіт до знань нескінченний і прекрасний!

Раніше ми повідомляли про те, що міського голову Покрова відмторонили від посади на час слідства

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!