Завантажте мобільний додаток сайту

В Покрові та Марганці привітали вихованців дитячих будинків сімейного типу з Міжнародним днем захисту дітей сімейного типу. Про це NikopolNews дізнався з повідомлень на офіційних сторінках Покровської та Марганецької міських рад.

Як стало відомо NikopolNews , на сьогоднішній день в Покрові в будинках сімейного типу виховуються 23 дитини. 1 червня до них з цілими корзинами подарунків завітали фахівці служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді виконкому. На радість малюкам веселий казковий Тигруля, роздавав солодощі, розпитував про справи й досягнення та просив сфотографуватися на пам'ять.

Діти з радістю робили селфі, розповідали про останні новини карантинного життя. Хтось прочитав нову книгу, намалював справжню картину та навчився з мамою пекти печиво. Їхнє сьогодення сповнене радістю, бо поруч люди, котрі взяли на себе відповідальність батьківства. У День захисту дітей родинам Будинків адресували найтепліші побажання та передавали слова безмежної подяки від міського голови Олександра Шаповала за те, що відкривають дітям світ доброти, даруючи їм майбутнє.

Гарний настрій та дитячій сміх панував 1 червня і у марганецьких ДБСТ. Вихованці спілкувалися з представниками влади та отримали від міського голови та її заступників морозиво.

Цієї весни батькам вихователям було не легко, адже під час карантину усі діти були вдома, кожен потребував особливої уваги. Однак, по усміхненим обличчям батьків та задоволеним дитячим поглядам одразу розумієш, що у їхніх родинах завжди панує злагода, добро та повага до кожного, — повідомляють у прес-службі Марганецської міської ради.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!