Завантажте мобільний додаток сайту

У Міжнародний день захисту дітей до Центру розвитку дитини «Ромашка» у Марганці було запрошено дітей з вадами здоров’я. Для цієї категорії малечі відчинилися двері модернізованої соляної кімнати. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на сайті Марганецької міської ради.

Як стало відомо NikopolNews , кімната, сьогодні, суттєво відрізняється від того що було раніше. Тут облаштовано теплу підлогу, та вкрито її 5 сантиметровим шаром солі. Стіни кімнати також вкриті товстим шаром солі. Основним компонентом кімнати є галоіогенератор – прилад, котрий насичує повітря іонами солі.

У Центрі розвитку діти не тільки оздоровилися у соляній «печері», а і пограли з мультиплікаційним персонажем Редом, а також отримали КіндерСюрпризи та повітряні кульки від адміністрації ДДО.

«Хочу висловити щиру подяку всім, хто причетний до створення оздоровчої кімнати. Моїй донечці дуже сподобалося проходити ці лікувальні процедури, а мені, як мамі, було дуже приємно, що у місті піклуються про здоров’я дітей, які цього потребують»,

-  зазначила Тетяна Іванченко.

«Не всі мають змогу кожного року відпочивати на морі. Завдяки соляній печері діти мають змогу отримати сеанси з галотерапії, що дорівнює оздоровчому ефекту від тижня перебування на морі. Моя дитина часто хворіє, тому ми дуже задоволені, що потрапили до цієї оздоровчої кімнати. Дякую всім, хто втілив цей проєкт в життя!»,

- сказала Світлана Пишнякова.

Раніше ми повідомляли про те, що у Марганці відкрились дитячі садочки після карантину

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!