Завантажте мобільний додаток сайту

12 серпня у міськвиконкомі Покрова відбулися установчі збори Громадської ради, у яких взяли участь представники громадських організацій, профспілкових комітетів, релігійних конфесій міста. Головним до розгляду було висунуто питання формування нового складу ради. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Покровської міської ради.

Як стало відомо NikopolNews , у зв’язку з карантинними обмеженнями збори проходили за скороченою процедурою.

Як було зазначено, 29 громадських об’єднань виявили бажання працювати у складі Громадської ради, це представники інститутів громадянського суспільства, що були присутні на зібранні. Зокрема, рада буде складатися з профспілкових комітетів підприємств та організацій міста, релігійних конфесій, громадських організацій «Крила життя», «Незламний козацький дух», «Пліч-о-пліч», «Козацька варта Батьківщини», «Нове місто + ТВ», клубу «Аякс», «Спарта -2008», «Майдан м.Покров», ветеранів Афганістану, АТО, Чорнобильського руху, спілки підприємців, ради ветеранів, об’єднань «Яворина», «Берегиня», ОСББ «Центральна Перлина», «Гірник», «Шатохіна 9», БФ «Вікторія», газет «Козацька вежа» та «Нове місто», школи бально-спортивного танцю «Грація».

Було визначено регламент роботи, відкритим голосуванням сформовано склад ради. Головою одноголосно обрано волонтера, члена організації «Пліч-о-пліч», організатора соціального проекту «Спортивні бабусі» Ольгу Ревт. Підтримали присутні і кандидатури заступників – Людмили Кухтіної та Олега Колпакчі, секретаря – Людмили Носевич.

Вже незабаром оновлена рада збереться на своє перше засідання.

Прес-служба нагадує, що Громадську раду, як дорадчий орган при виконкомі міської ради, вперше було сформовано у Покрові в 2016 році. За цей час вона брала активну участь у житті міста, виступаючи ініціаторами важливих проектів та ініціатив.

Нагадаємо, у Нікополі так і не вдалося створити легітимну Гомадську раду. Сформований більше 2 років її склад не затвердили депутати Нікопольської міської ради.

Раніше ми повідомляли про те, що в Покрові малюки на свіжому повітрі вивчають англійську мову

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Копіювати посилання на матеріал
Автор: Администратор

Національна служба новин - Новини України