Завантажте мобільний додаток сайту

В магазинах Марганця з’явилися «полиці добра». Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Марганецької міської ради.

Підприємці Марганця із задоволенням відгукнулися на пропозицію голови міста Олени Жадько відзначити у місті День гуманітарної допомоги, та облаштували 19 серпня у торгівельних точках «Полиці добра», до яких кожен бажаючий може покласти будь які продукти харчування чи речі побуту для тих, хто цього потребує. Така акція відбувається не вперше. Вона запроваджена головою міста рік тому, і вже неодноразово довела, що марганчани не байдужі люди і завжди готові прийти на допомогу ближнім,

- мовиться у повідомленні прес-служби.

Такж зазначається, що ввечері, 19 серпня, на вже звичному місці, за адресою вул.Проєктна, буд 5, відбудеться соціальний флешмоб «Гуманітарне поле», долучитися до якого можуть усі бажаючі. Основною умовою акції є можливість поділитися речами побуту, одягом, взуттям чи продуктами харчування. Початок акції о 17:00.

Раніше ми повідомляли про те, що у Марганці запрошують на роботу агітаторів: заробітна плата і умови ТУТ.

Государственное бюро расследований разоблачило одного из прокуроров Томаковского отдела Никопольской местной прокуратуры Днепропетровской области во время получения неправомерной выгоды. Об этом NikopolNews сообщает, ссылаясь на официальный сайт ГБР.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі