Завантажте мобільний додаток сайту

Наполегливі та талановиті учні отримали відзнаки від голови облдержадміністрації Олександра Бондаренка. Серед 120 цьогорічних стипендіатів з числа дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування п'ятеро покровчан. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Покровської міської ради.

Анастасія Капітанчук та Олександра Самсонова з шостої школи, Анастасія Лісняк, Вікторія Марченко та Наталка Коляда з СЗШ №9 отримали сертифікати на грошову винагороду та цінні подарунки.

Щороку на Дніпропетровщині проходить рейтинговий конкурс серед учнів шкіл, гімназій, професійно-технічних навчальних закладів, студентів вишів.

Ми пишаємося тим, що кожного року серед обласних стипендіатів — покровчани, винагорода стає результатом значних здобутків у навчанні та стимулом до нових досягнень. Радіємо разом з родинами та вчителями їхнім успіхам. Підтримка дітей є пріоритетом для обласної та міської влади,

- прокоментував подію міський голова Олександр Шаповал.

Раніше ми повідомляли: Юна мешканка Покрова виступила на концерті відомої бандуристки у Києві

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Автор: Администратор
Электропоставщик YASNO напоминает, что льготный тариф на электроэнергию для жителей Днепропетровщины, которые пользуются электроотоплением, действует с 1 октября по 30 апреля. Об этом Nikopolnews сообщает, ссылаясь на пресс-службу компании.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі