Завантажте мобільний додаток сайту

В Покрові, як і по всій країні, 29 серпня пройшов скорботний захід вшанування пам’яті загиблих під Іловайськом. Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на сайт Покровської міської ради.

Скорботну сторінку української історії покровчани згадували, зібравшись на Алеї Слави. Їй присвятили свої виступи вихованці та випускники мистецьких осередків.

Представники спілки ветеранів АТО, влади, міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підприємств, організацій, хвилиною мовчання вшанували пам'ять покровчан: Олександра Ісаєнка, Дмитра Стрільця, Олега Кравченка, Олександра Мокієнка, - та всіх захисників, які загинули за свою землю.

Соняхи лягли до стел героїв, жовто-блакитні стяги замайоріли біля пам'ятних дошок, встановлених на будівлях загальноосвітніх закладів, де навчалися захисники.

Державні прапори було встановлено на могилах загиблих земляків, учасників АТО.

Тематичні екскурсії, виставки пройшли у закладах культури, де говорили про те, що забувати не маємо права. Велопробіг пам'яті оганізовано відділом молоді та спорту виконкому спільно з учасниками соціального проекту VELOPOKROV у спомин про тих, хто віддав життя за майбутнє.

Про те, як вшановували пам`ять загиблих у Нікополі, ми писали ТУТ і ТУТ.

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Автор: Администратор
23 вересня у Нікополі, Марганці та Нікопольському районі за певними адресами буде відсутня електроенергія у зв’язку із плановими роботами. Про це NikopolNews дізнався з графіку вимкнень на сайті ДТЕК «Дніпровські електромережі».
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі