Завантажте мобільний додаток сайту

Сьогодні перший дзвінок пролунав для понад чотирьох тисяч школярів Покрова та Шолоховського старостинського округу. Вперше його почули  424 першокласники. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на Покровську міську раду.

Для понад двохсот випускників цей навчальний рік стане останнім у стінах рідних альма-матер.

Як і у Нікополі, в Покрові відзначення початку нового навчального року цьогоріч відійшло від формату масового заходу, але залишилося святом - з квітами, гарним вбранням, сюрпризами і радістю зустрічі.

Усі учні увійшли до класів уже за новими правилами. Саме безпечному навчанні під час карантину була присвячена тема першого уроку. Педагоги розказали учням про протиепідемічні заходи, алгоритм дій за різних обставин, розвінчали міфи щодо COVID-19.

Вітаємо школярів, їх батьків та вчителів! Нехай навчання приносить задоволення і користь.

Раніше ми повідомляли: У парку Покрова з`явилися лавки-гойдалки

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Электропоставщик YASNO напоминает, что льготный тариф на электроэнергию для жителей Днепропетровщины, которые пользуются электроотоплением, действует с 1 октября по 30 апреля. Об этом Nikopolnews сообщает, ссылаясь на пресс-службу компании.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі