Завантажте мобільний додаток сайту

Напередодні нового навчального року в Покрові ще п’ятьом дітям , позбавленим батьківського піклування, посміхнулася доля. Їм поталанило отримати справжню нову родину, тата і маму! Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Покровської міської ради.

У Покровській міській територіальній громаді створено черговий, четвертий дитячий будинок сімейного типу Бугайової Людмили Сергіївни та Мойсюка Геннадія Віореловича.

Для трьох хлопчиків та двох дівчаток перше вересня у цьому році виявилось незвичайним та хвилюючим, адже вперше їх до школи вели люблячі й турботливі батьки, - повідомляє служба у справах дітей Покровської міської ради радісну новину.

В повідомленні наголошується, що проблема дитячого сирітства з кожним днем стає актуальнішою і болючішою темою для нашого суспільства. Однак останніми роками змінилися пріоритети державної політики. Перевага надається вихованню дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування у родині (усиновлення, опіка/піклування, передача на виховання у дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї).

У службі звертаються до громадян:

Якщо ви небайдужі та маєте бажання створити прийомну родину, дитячий будинок сімейного типу, патронатну родину, звертайтеся до Покровського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді або служби у справах дітей виконавчого комітету Покровської міської ради, що знаходяться за адресою: вул. Центральна, 48, каб.418 та 204; тел.(05667) 4-17-33, 4-23-32

Раніше ми повідомляли: В Покрові на місці колишнього смітника місцеві мешканці звели дитячий майданчик

Національна служба новин - Новини України