Завантажте мобільний додаток сайту

Напередодні нового навчального року в Покрові ще п’ятьом дітям , позбавленим батьківського піклування, посміхнулася доля. Їм поталанило отримати справжню нову родину, тата і маму! Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Покровської міської ради.

У Покровській міській територіальній громаді створено черговий, четвертий дитячий будинок сімейного типу Бугайової Людмили Сергіївни та Мойсюка Геннадія Віореловича.

Для трьох хлопчиків та двох дівчаток перше вересня у цьому році виявилось незвичайним та хвилюючим, адже вперше їх до школи вели люблячі й турботливі батьки, - повідомляє служба у справах дітей Покровської міської ради радісну новину.

В повідомленні наголошується, що проблема дитячого сирітства з кожним днем стає актуальнішою і болючішою темою для нашого суспільства. Однак останніми роками змінилися пріоритети державної політики. Перевага надається вихованню дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування у родині (усиновлення, опіка/піклування, передача на виховання у дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї).

У службі звертаються до громадян:

Якщо ви небайдужі та маєте бажання створити прийомну родину, дитячий будинок сімейного типу, патронатну родину, звертайтеся до Покровського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді або служби у справах дітей виконавчого комітету Покровської міської ради, що знаходяться за адресою: вул. Центральна, 48, каб.418 та 204; тел.(05667) 4-17-33, 4-23-32

Раніше ми повідомляли: В Покрові на місці колишнього смітника місцеві мешканці звели дитячий майданчик

Государственное бюро расследований разоблачило одного из прокуроров Томаковского отдела Никопольской местной прокуратуры Днепропетровской области во время получения неправомерной выгоды. Об этом NikopolNews сообщает, ссылаясь на официальный сайт ГБР.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі