Завантажте мобільний додаток сайту

В Покрові відновили козацьке джерело на річці Базавлук, яке декілька місяців тому сплюндрували вандали. Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на місцевого священника ПЦУ Івана Назарика.

Нагадаємо, невідомі особи розбили пам’ятну табличку, встановлену біля джерела місцевими ентузіастами у 2018 році. І от, знову небайдужі люди не залишились осторонь. Табличку відновлено.

Декілька місяців тому...

«Джерело знову готове своєю цілющою, живильною водою зустрічати людей. Як це і було протягом багатьох століть»,

- поділився доброю новиною Іван Назарик.

На стелі написано наступне:

«Це невмируща КОЗАЦЬКЕ ДЖЕРЕЛО біля історичного Базавлука впродовж століть живило наснагою борців за волю України. І нині його життєдайна сила повнить звитягою тих, чиєму роду немає переводу. Сірий Стах вдень і вночі пильнує, щоб його цілющої води не торкнулася ворожа каламуть!»

Річка Базавлук біля Олександрівки

«А яка краса біля джерела на річці Базавлук. Це все Господь дарував нам, українцям! Бережімо і цінуймо цю неймовірну, казкову природу нашого козацького краю»,

- закликав священник.

Раніше ми повідомляли: В Покрові запрошують на роботу до нового дитячого садка: список вакансій

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі