Завантажте мобільний додаток сайту

26 листопада, на Дніпропетровщині презентовано електронний збірник-методичний посібник «1932-1933: Ми пам’ятаємо». У ньому розповідається про трагічні події 30-х років у нашому регіоні. Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на журналіста Вікторію Сидоренко.

Участь у презентації взяли дніпровські вчені, письменники, бібліотекарі, а також їх колеги зі Словенії.

Електронний посібник створений фахівцями Дніпровської академії неперервної освіти спільно з Дніпропетровською обласною бібліотекою для дітей. Співавтор посібника - доктор філософії, історик, завідувач кафедри соціо-гуманітарної освіти Дніпровської академії неперервної освіти Дніпропетровської обласної ради Іван Безена.

"...Хочу навести такі дані по Дніпропетровщині, які зафіксовані у телеграмі Косіора від 6 листопада 1932 року. "Внести до чорного списку райони, які не виконали плани хлібозаготівель: Апостолівський - 28%, Васильківський і Нікопольський- 23%, Михайлівський - 25%, Солонянський і Межівський - 19%.

...а в протоколі політбюро 101, п.10 від 23 січня 1933 року - "немедленно дать указания всем железнодорожным станциям о прекращении продаж билетов за пределы Украины крестьянам, которые не выполнили хлебозаготовлю", підписано Чубарем та іншими керівниками тоді радянської України.",

- написала Вікторія Сидоренко.

Підготовлені матеріали науковцями, партнерськими інституціями, педагогами та бібліотекарями Дніпропетровщини стануть у нагоді вчителям, класним керівникам і вихователям для застосування в освітньому процесі закладів освіти за окресленою темою,

- йдеться на сайті Дніпровської академії неперервної освіти.

Детальніше про посібник можна послухати тут:

Завантажити посібник можна за ЦИМ ПОСИЛАННЯМ.

Підписуйтесь на наш Телеграм, щоб оперативно отримувати новини Нікополя та регіону

Раніше ми повідомляли: Музей Покрова відкриває нові факти про голодомор

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України