Завантажте мобільний додаток сайту

В Покрові зафіксували наслідки чергових дій вандалів. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Покровської міської ради.

Як стало відомо NikopolNews , цього разу у поле зору любителів «розваг» потрапив НВК№1.

Повідомляється, що реконструйований навчально-виховний комплекс став одним з улюблених місць відпочинку, особливо молодих матусь з малечею. Після комплексного ремонту школа змінилася до непізнаваності, а на її подвір’ї з’явилися зручні сучасні ігрові майданчики. Містян не стали обмежувати до їхнього доступу, тож протягом дня тут можна побачити дітвору, яка весело проводить час.

«Напевне, у тих, хто ламав та трощив цю красу, було своє розуміння «веселощів». У результаті, пошкоджено склопакети, викрадено декілька секцій м’якого покриття майданчика, зірвана теплоізоляція та обмальовано фасад. Такі «пустощі» нанесли значного збитку закладу. Звичайно, все це буде відновлено та відремонтовано, але це не викорінить подібних вчинків, доки ми не будемо звертати уваги на подібне, бо саме байдужість породжує вандалізм»,

-          йдеться в повідомленні прес-служби.

Автори повідомлення інформують, що минулого тижня жертвами хуліганів також стали квіти. Цього разу викрадено саджанці чорнобривців на одному з квітників вулиці Центральної.

Комунальники та освітяни вкотре просять містян бути уважними до подібних випадків, бо тільки разом можна зберегти квітуче комфортне місто.

Раніше ми повідомляли про те, що в Покрові будують дитячий садок за сучасними технологіями

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

В Никополе 16-летний подросток совершил разбойное нападение на пенсионерку в ее доме. Об этом NikopolNews узнал из сообщения на сайте Национальной полиции в Днепропетровской области.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі