Завантажте мобільний додаток сайту

Покров і Марганець увійшли в ТОП-25 кращих громад Днііпропетровщини. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на сайті Марганецької міської ради.

Згідно отриманої NikopolNews інформації, за результатами досліджень Фонду «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» сформовано рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України станом на 01.01.2020 р. Рейтинг враховує 38 критерійних показників та відображає інвестиційну привабливість громад у поточному році.

Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» обраховано 1321 громаду України (до 100 тис. мешканців) і надано список. Покров зайняв 10 позицію, а Марганець – 14-ту  серед  25-ти кращих громад Дніпропетровської області. Громади, які відсутні в списку, мають показники значно нижче.

Під час формування рейтингу експерти враховують низку важливих показників: наявність укладених угод про співпрацю з іншими громадами, приєднання до ініціативи ЄС "Угода мерів", участь в проектах міжнародної допомоги, підтримка проєктів громадської активності, загальний рівень доходів бюджету (власні надходження та залучені з інших бюджетів кошти), наявність мотиваційних програм для розвитку та навчання персоналу тощо.

Критерії оцінки дозволяють проаналізувати та оцінити роботу місцевої влади, а отже, інституційну спроможність оперативно відгукуватися на потреби інвесторів.

Составлена карта туристических магнитов Днепропетровщины, на которой отмечены 30 самых привлекательных уголков региона. По Никополю выбран всего один объект. Об этом NikopolNews сообщает, ссылаясь на указанную выше интерактивную карту.

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі