Завантажте мобільний додаток сайту

13 лютого з моніторинговим візитом в Покрові побував експерт проекту “Енергоефективність у громадах ІІ” Андрій Бурлай. Проводилася оцінка роботи міста в рамках співпраці, обговорювалася подальша активність. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на сайті Покровської міської ради.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , Покров увійшов до проекту сталого енергетичного розвитку ще в листопаді 2017 року, разом з двадцятьма українськими містами, яких за конкурсом обрало німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ)  за дорученням уряду Німеччини.

За цей час у Покрові прийнято програму енергоменеджменту, впроваджено автоматизовану систему моніторингу в закладах освіти, культури та соціальної сфери, реалізовано інші заходи з енергоефективності. Усі причетні до впровадження енергоменеджменту мали змогу брати участь у серії тренінгів та інших видів навчання.

В рамках останнього візиту проведено семінар на тему енергоефективності та енергозбереження для завгоспів бюджетних установ міста. Візит експерта став наступною сходинкою у вдосконаленні системи енергоефективності.

Раніше ми повідомляли про те, що в Покрові приймають проекти на «Бюджет участі»

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України