Завантажте мобільний додаток сайту

У Марганці сьогодні, 29 квітня, відбулося засідання комісії з питань техногенно–екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під головуванням міського голови Олени Жадько. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на офіційному сайті Марганецської міської ради.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , темою заходу стало затвердження невідкладних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення міста Марганця.

Членами комісії обговорювалися питання пов’язані з роботою продуктових ринків міста. Згідно з протоколом, затвердженим на заході, для того аби розпочати роботу міських ринків необхідно виконати ряд умов. Серед них:

  • допуск працівників центрального ринку, продавців і відвідувачів на територію центрального ринку здійснювати виключно за наявності вдягнутої медичної маски (у тому числі виготовленої самостійно) або респіратора та проходження безконтактного температурного скринінгу;
  • наявність на кожному вході (в'їзді) на територію центрального ринку диспенсерів з антисептиком;
  • кількість відвідувачів, які одночасно перебувають на території центрального ринку, не повинна перевищувати кількості з розрахунку один покупець на 10 метрів квадратних торгівельної площі ринку;
  • відстань між робочими місцями продавців має складати не менше трьох метрів,
  • місця торгівлі мають бути обладнаними захисними екранами між продавцями і покупцями із плівки або пластику;
  • кожні три години має проводитися дезінфекція контактних поверхонь, прибирання та дезінфекція всіх приміщень, включаючи стаціонарні торгівельні місця - в кінці кожного робочого дня;
  • відсутність неконтрольованої (стихійної) торгівлі на прилеглій до центрального ринку території;
  • забезпечення постійного інформування відвідувачів центрального ринку щодо встановлених обмежень, яких необхідно дотримуватись, та щодо профілактики коронавірусної хвороби COVID-19.

Також, присутні на заході представники медичних закладів міста, повідомили про ситуацію із захворюваністю, яка на даний час залишається стабільною. У Марганці не виявлено жодного хворого на коронавірус.

Раніше ми повідомляли про те, що у Марганці попрощалися із загиблим військовим

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!