Завантажте мобільний додаток сайту

Запорізька атомна електростанція у ніч на п'ятницю відключила блок №4 від енергосистеми країни для проведення планового ремонту. 

Про це повідомили в пресслужбі НАЕК "Енергоатом", передає NikopolNews.

"01 травня 2020 року о 00:01 енергоблок №4 Запорізької АЕС відключено від енергомережі і виведено в капітальний планово-попереджувальний ремонт", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на даний час в роботі знаходяться 2 енергоблоки Запорізької АЕС. Сумарна потужність генераторів становить 1 970 МВт.

У пресслужбі уточнили: на енергоблоці №3 йде 134 доба планового капітального ремонту, на енергоблоці №5 - 16 доба планового середнього ремонту. Енергоблок №2 знаходиться в резерві.

Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.

"Радіаційний фон в районі розташування Запорізької АЕС і в санітарно-захисній зоні (територія навколо АЕС радіусом 2,5 км) ‒ 8-12 мікрорентген на годину, що відповідає природному радіаційному фону", - підсумували в "Енергоатомі".

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. Перший енергоблок був введений в експлуатацію в 1984 році, другий – в 1985 році, третій – в 1986 році, четвертий – в 1987 році, п'ятий – в 1989 році, шостий – в 1995 році.

Автор: Администратор

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!