Завантажте мобільний додаток сайту

Комунальники Покрова запевняють, що успішно впоралися із випробовуванням негодою. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на сайті Покровської міської ради.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , негоду  не витримали до десятка дерев, повалених вітром у різних мікрорайонах міста – по Затишній, Центральній, Чіатурській, Торговій, Горького. Одне з дерев пошкодило лінії освітлення, до ранку аварію було ліквідовано.

Повідомляється, що комунальники спрацювали оперативно й злагоджено. Працівники «Добробуту» та Універсал-сервісу тримали ситуацію у полі зору. Прибирали дерева з проїжджих частин та пішоходів, відновлювали освітлення, посипали доріжки та тротуари. Їхню діяльність фіксували і мешканці міста, які зазначали у соцмережах, що повалених дерев було б більше, якби не робота, що триває у місті з видалення аварійного сухостою.

Сьогодні, 6 лютого, зранку служби прибирають гілки, упорядковують території. Адміністрація підприємств просить вибачення у мешканців дворів, де впали дерева, за тимчасові незручності.

Раніше ми повідомляли, які наслідки приніс циклон «Петра» для Нікополя

Стали известны фамилии всех кандидатов на пост городского головы Никополя. Об этом NikopolNews сообщает, ссылаясь на сайт Никопольского городского совета.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі