Завантажте мобільний додаток сайту

Комунальники Покрова запевняють, що успішно впоралися із випробовуванням негодою. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на сайті Покровської міської ради.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , негоду  не витримали до десятка дерев, повалених вітром у різних мікрорайонах міста – по Затишній, Центральній, Чіатурській, Торговій, Горького. Одне з дерев пошкодило лінії освітлення, до ранку аварію було ліквідовано.

Повідомляється, що комунальники спрацювали оперативно й злагоджено. Працівники «Добробуту» та Універсал-сервісу тримали ситуацію у полі зору. Прибирали дерева з проїжджих частин та пішоходів, відновлювали освітлення, посипали доріжки та тротуари. Їхню діяльність фіксували і мешканці міста, які зазначали у соцмережах, що повалених дерев було б більше, якби не робота, що триває у місті з видалення аварійного сухостою.

Сьогодні, 6 лютого, зранку служби прибирають гілки, упорядковують території. Адміністрація підприємств просить вибачення у мешканців дворів, де впали дерева, за тимчасові незручності.

Раніше ми повідомляли, які наслідки приніс циклон «Петра» для Нікополя

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України