Завантажте мобільний додаток сайту

У Марганці зробили повідомлення про стан питної води. Про це NikopolNews дізнався із заяви, опублікованої на сайті Марганецької міської ради.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , у зв’язку із ситуацією в Апостолово, де через забруднену воду закрили школи, садки, соціальні та культурні заклади, місцева влада Марганця направила запит до свого водоканалу.

На запит щодо ситуації у Марганці директор «ВУВКГ»ММР Валентин Ваданов повідомив про відсутність у поверхневих водах та питній воді небезпечних речовин. Він зазначив, що протягом доби у хіміко-бактеріологічній лабораторії виконується 166 вимірювань питної води та 52 – поверхневої. У лютому за результатами ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної до споживання людиною» відхилень у питній та поверхневій воді (Каховське водосховище) за санітарно-хімічними та епідемічними показниками не виявлено.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що поліція відкрила кримінальне провадження з приводу пестицидів у Каховському водосховищі.

Також ми повідомляли, що Нікопольський водоканал зробив заяву з приводу ситуації

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України