Завантажте мобільний додаток сайту

У Марганці зробили повідомлення про стан питної води. Про це NikopolNews дізнався із заяви, опублікованої на сайті Марганецької міської ради.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , у зв’язку із ситуацією в Апостолово, де через забруднену воду закрили школи, садки, соціальні та культурні заклади, місцева влада Марганця направила запит до свого водоканалу.

На запит щодо ситуації у Марганці директор «ВУВКГ»ММР Валентин Ваданов повідомив про відсутність у поверхневих водах та питній воді небезпечних речовин. Він зазначив, що протягом доби у хіміко-бактеріологічній лабораторії виконується 166 вимірювань питної води та 52 – поверхневої. У лютому за результатами ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної до споживання людиною» відхилень у питній та поверхневій воді (Каховське водосховище) за санітарно-хімічними та епідемічними показниками не виявлено.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що поліція відкрила кримінальне провадження з приводу пестицидів у Каховському водосховищі.

Також ми повідомляли, що Нікопольський водоканал зробив заяву з приводу ситуації

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!