Завантажте мобільний додаток сайту

На 27 листопада за певними адресами у Нікополі, Марганці, Покрові та Нікопольському районі заплановано вимкнення електроенергії. Про це NikopolNews дізнався з графіку вимкнень, опублікованому на сайті  ДТЕК «Дніпровські електромережі».

Згідно інформації, отриманої NikopolNews у Нікополі світла не буде:

(08:00-20:00)

  • Гетьмана Сагайдачного, 39-100;
  • Троїцького повстання, 2А-34;
  • Іртишська, 1-9;
  • Менделєєва, 1-32;
  • Одеська, 2А-6;
  • Суворова, 1-22;
  • Мелітопольська, 1-2;
  • Слов'янська, 1-39;
  • Херсонська, 80-161Б,
  • Паромна, 1-15

(09:00-17:00)

  • 50 років НЗФ, 1/1-1/3;
  • Електрометалургів, 15-17/3;
  • Нікопольські ВЕМ
  • Добролюбова, 2-27;

  • Кольцова, 19-27

(09:00-18:00)

  • Матюка, 18-55;
  • Тютчева, 1-7;
  • Пирогова, 1-14;
  • Сулицька, 1-14;
  • Ломоносова, 7-30;
  • Матюка, 16-33;
  • Красуцького, 2-49;
  • Кольцова, 1-17;
  • Гоголя, 1-18;
  • Слави, 3-36;
  • Добролюбова, 11;
  • Вернадського, 23-42

(09:00-20:00)

  • Електрометалургів, 154-216;
  • Крилова, 68А-107;
  • Дружби, 63-75;
  • пров. Семафорний, 1-12;
  • Радищева, 1-18;
  • пров. Залізничний, 1-9;
  • Тургенєва, 1-15;
  • Пугачова, 1-11;
  • Героїв Чорнобиля, 15-80Б
  • Декабристів, 1-14;

  • Слов'янська, 244А-303;

  • Троїцького Повстання, 127-268;

  • Лапинська, 444;

  • Херсонська, 300-475;

  • Хліборобів, 2

  • Свято-Андріївська,  34-52, 37-45;

  • Базавлуцька,  1-53;

  • Орловська,  10-32, 13-29;

  • Гомельська,  42-66, 51-61;

  • Підгірна,  36, 36а, 42-50, 29, 35-39;

  • Вітебська,  16Б-36, 50, 17-55;

  • Курська,  4-64, 1-61;

  • Довгалівська,  144-164, 245-281;

  • Мирна,  2-10, 1-3;

  • Школа №16,

  • Котельная по Довгалівській, 279,

  • дренажна насосна

  • Лесі Українки, 10-45Д;

  • Серафимовича, 1-41;

  • Фестивальна, 1А-31А;

  • Маяковського, 62-81;

  • Новікова-Прибоя, 16-54;

  • Перемоги, 2-5А;

  • Волошкова, 2-48;

  • Єрмака, 7-28;

  • Байкальська, 29-29/2

  • Перемоги, 4-15;

  • 8-го Березня, 40-89;

  • Єрмака, 1-7А;

  • Байкальська, 1А-29;

  • Айвазовського, 2-15;

  • Лесі Українки, 26-26Б;

  • Пінська, 34-69;

  • Перемоги, 12-21А;

  • Михайла Коцюбинського, 25-46

Покров:

(13:00-14:00)

  • Шляхова 2,4, 6-58 
  • Чернишевського 1-5, 7-43
  • Шевченка 34-50, 50а, 1-47 
  • Польовий 1,3,5

Марганець: 

(09:00-17:00)

  • Радісна, 26-37;
  • Весняна, 29-53,
  • крамниця № 44;
  • Хліборобів, 1-20;
  • Чіатурська, 23-38;
  • Луганська, 21-32;
  • Гідності, 103-121;
  • Ростовська, 1-18;
  • гаражі
  • Короленко, 4-59;

  • Грибоєдова, 7-56;

  • Барвиста, 7-52;

  • Зоря, 23-44;

  • Шишкіна, 19-38;

  • Кубанська, 1-16;

  • Космонавтів, 9-13;

  • Джамбула, 1-4;

  • Молодіжна, 2-8

Нікопольський район: 

  • Олександропіль: МТФ  Ера-1, Мех.  Ток  Ера-1, Центральна,3/1-68; Верхня,1-25 (09:00-17:00)
  • Максимівка: вул.Шкільна,3-28;вул.Горького,1-12,Некрасова, 8-18 (09:00-17:00)
  • Христофорівка: .Папаніна,2-40; Толстого,1-13 (09:00-18:00)
  • Олександрівка: Межова, 2-5 (09:00-20:00)

Щоб оперативно отримувати новини Нікополя і регіону, підписуйтесь на наш Телеграм

Національна служба новин - Новини України