Завантажте мобільний додаток сайту

У Марганці місцеві мешканці схвильовані вирубкою дерев, яка проводиться в одному з районів міста. Звинувачують у цьому нікопольців. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення місцевого журналіста Володимира Садикова.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , вирубка лісових насаджень проводиться в районі старої поліклініки. Зазначається, що там ростуть рідкісні дерева.

Володимир Садиков пише:

«Тиждень мені телефонують з проханням висвітлити вирубку дерев у районі старої поліклініки.

З ранку у неділю (23 лютого – від ред.) я зустрівся з мешканцями вулиці Набережна та упевнився, що знищення лісових насаджень дійсно триває. Люди звертались до виконкому де їх запевнили, що все законно. Жителі кажуть, що діють нікопольчани. Вирубують клени, акацію та приховують це все гілками від тополі коли транспортуюсь на своїх автівках.

Повітря цього району брудне і потребує більше дерев. Навколишні яри закріплені корінням і будь-яке втручання спричинить численні зсуви.

Люди налякані та прохають громадськість не бути небайдужими та вплинути на свавілля з боку влади.

P.S. У цьому районі ростуть рідкісні для нашого міста та України дерева - софора японська. Яка має цілющі властивості для хворих на діабет та серцево-судинної системи. Цим деревам стільки ж років скільки і нашому місту. Їх треба зберегти нащадкам...»

Раніше м повідомляли, що у Марганці у річці знайшли тіло літнього чоловіка

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України