Завантажте мобільний додаток сайту

У Марганці 14 лютого перехожим на вулиці дарували «валентинки», а в школах проводили святкові заходи до Дня закоханих. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на офіційному сайті Марганецької міської ради.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , масштабні заходи для дорослих і дітей підготували  відділи освіти та культури міста. 14 лютого прикрашена машина розвозила валентинки, які напередодні учні помістили у «Скриньку Купідона». Їх дарували перехожим, створюючи святковий настрій.

До Дня святого Валентина у школах пройшли святкові заходи, до яких залюбки долучилися діти: флешмоби, привітання та креативні поробки радували присутніх цього дня.

У міській бібліотеці вперше відбулося побачення з книгою, під час якого відвідувачі ознайомилися з новинками любовної лірики. Не залишився осторонь і клуб «Дніпро», де у приміщенні «Open Space» для закоханних відбулося «Кінопобачення». Завершиться захід дискотекою.

Крім того, День Святого Валентина у Марганці відзначився урочистими подіями для трьох родин, котрі саме в цей день вирішили офіційно зареєструвати свої відносини. Привітати молодят із укладенням шлюбу до міського відділення РАЦСу завітала міський голова Олена Жадько.

Мер побажала молодятам сімейного затишку та достатку, здорових діток. Головною настановою міського голови молодим родинам  було поважати та підтримувати, триматися одне одного.

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України