Завантажте мобільний додаток сайту

В Покрові запустили новий проект - VeloPokrov, мета якого – об’єднати усіх прихильників велосипедного спорту міста. Його анонсував на минулому тижні відділ молоді та спорту міськвиконкому, повідомляє NikopolNews з посиланням на офіційний сайт Покровської міської ради.

Як стало відомо NikopolNews , в суботу 25 липня охочих приєднатися до міського велоруху організатори чекали на площі ім.Сірка. Саме звідси близько двадцяти учасників новоствореного велоклубу стартували у напрямку Зони відпочинку. Маршрут долали разом з досвідченим велоспортсменом, постійним учасником всеукраїнських змагань Володимиром Івановим.

Це лише початок. У суботньому велоівенті взяли участь не лише молодь, а й діти та містяни середнього віку. Це свідчить про те, що цей вид спорту сьогодні надзвичайно популярний. Бо є одним із найефективних і водночас приємних способів підтримати себе у гарній формі,

- переконаний начальник відділу молоді та спорту Владислав Тиква.

Учасники зустрічі отримали масу задоволення від велопрогулянки, відзначаючи гарну організацію заходу, мали можливість познайомитися один з одним та зарядились позитивом на весь вікенд.

Кожний велолюбитель, незалежно від віку, може приєднатися до міської велоспільноти, аби активно і корисно разом проводити час, пропагуючи здоровий спосіб життя.

Про час і місце подальших активностей клубу ”VeloPokrov” відділ молоді та спорту інформуватиме на своїй сторінці у Фейсбук.

Копіювати посилання на матеріал
Автор: Администратор

Національна служба новин - Новини України