Завантажте мобільний додаток сайту

Коронавірусний карантин на декілька місяців поставив на паузу гастрономічні свята у Марганці, які вже встигли стати тут традиційними. Але потроху життя повертається у звичну колію. Так, 3 серпня марганчани святкували Всесвітній день кавуна, про що NikopolNews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Марганецької міської ради.

Ввечері 3 серпня сміхом дітей та музикою сповнилися алеї LOVE-парку. Яскрава фотозона, велетенські м’ячі-кавуни, конкурси та пісні… все це зробило вечір понеділка насиченим та позитивним.

Відділ культури виконкому підготував до святкування веселі конкурси та вікторини. Міський голова Олена Жадько попіклувалася про те, аби переможці отримали призи, у ролі яких, цього дня, виступали кавуни.

Раніше ми повідомляли про те, що у Марганці з музею під відкритим небом поцупили макітру

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Здание старой Никопольской амбулатории на проспекте Трубников превращают в современную детскую больницу. Реконструкция проходит за государственный и областной счет. Основные работы уже выполнены. Общая готовность объекта-95%, - сообщает NikopolNews со ссылкой на сайт Днепропетровской ОГА.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі