Завантажте мобільний додаток сайту

У рамках всесвітнього дня краси в Марганці протягом всього тижня відбудуться тематичні заходи, присвячені догляду за собою людей «золотого» віку, які потребують особливої уваги. Про це NikopolNews повідомляє, посилаючись на офіційний сайт Марганецької міської ради.

Відвідувачі Марганецького територіального центру обслуговування одиноких громадян візьмуть участь у майстер-класі з танцювальної аеробіки, займуться йогою з  тренером Альбертом Ахметгалієвим, перукар проведе консультації із догляду за волоссям.

Відкриттям тижня краси у територіальному центрі стала виставка ароматної випічки, сезонних фруктів, вишиванок і рушників, а також спільна чайна церемонія.

Довідково:

Щороку 9 вересня людство відзначає Всесвітній День краси. Історія свята бере свій початок у 1995 році. Міжнародний комітет з естетики та косметології запропонував ввести спеціальну дату, в яку б люди всієї землі звертали увагу на прекрасне, озираючись навколо себе. Адже кожна людина, спостерігаючи за красою, відчуває позитивні емоції й естетичне задоволення.

В Україні Всесвітній День краси почали відзначати з 1999 року.

Раніше ми повідомляли про те, що у Марганці планують прикрасити стіну будівлі муралом

Рекламные блоки на нашем сайте позволяют нам быть независимым СМИ, а вам – получать оперативную и не проплаченную никем информацию. Просматривая рекламу, вы вносите свой вклад в развитие независимой журналистики Украины

Автор: Администратор
Электропоставщик YASNO напоминает, что льготный тариф на электроэнергию для жителей Днепропетровщины, которые пользуются электроотоплением, действует с 1 октября по 30 апреля. Об этом Nikopolnews сообщает, ссылаясь на пресс-службу компании.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі