Завантажте мобільний додаток сайту

В Покрові за останні 3 роки майже на 7 мільйонів збільшилося фінансування спорту. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Покровської міської ради.

Якщо у 2015 році було спрямовано менш ніж 2, 5 млн. грн., то 2019 – майже 7 млн. грн., а у 2020 році затверджено понад 9 млн. грн.

Підтримка дитячого спорту – це перший крок до розвитку спорту великих досягнень. На жаль, за останнє десятиріччя у масштабах країни цей алгоритм спрацьовує не скрізь і не завжди. На щастя, у Покрові - місті, яке славиться спортивним минулим, розвиток фізкультури й спорту – серед пріоритетів соціальної політики,

- повідомляють у прес-службі міського голови Покрова.

Це один з головних аспектів нашої роботи – популяризувати фізкультуру і спорт, здоровий спосіб життя. Ми робимо все можливе, щоб підтримувати наші спортивні осередки, аби вони розвивалися і наші покровчани стояли на п’єдесталі переможців, прославляли рідне місто, могли розвивати свої здібності,

- говорить міський голова Олександр Шаповал.

Збереження дитячо-юнацьких спортивних шкіл один з головних кроків популяризації спорту серед дітей. За усталеним висловом – «популяризація здорового способу життя, фізкультури й спорту», стоїть утримання спортивних баз, виплата заробітної плати тренерському складу та персоналу, енергоносії та багато іншого, що дозволяє закладам успішно працювати.

Сьогодні у двох школах Покрова займаються понад тисячу учнів. Тут продовжують розвиватися напрямки, котрі поволі «вмирають» у обласних центрах та ближчих сусідів, переходячи у розряд приватних вартісних шкіл. Спортивна гімнастика, акробатика, футбол, силові, водні види спорту, - маленькі покровчани та їхні батьки можуть обирати – фізкультура чи спорт великих досягнень.

Заради цього п’ятий рік міська влада фінансово підтримує КДЮСШ «Манганіт», виплачуючи заробітну плату тренерському складу. За останні роки фінансування школи було збільшено  майже у чотири рази.

Так спільними зусиллями досягається бажаний результат.

У міцному тандемі батьків та тренерів, за всебічної підтримки міської влади, виховується ціла плеяда талановитих спортсменів, які достойно відстоюють честь не лише міста, а й країни на змаганнях усіх рівнів. Тільки у минулому році покровчани посіли 10 перших місць на Міжнародних змаганнях, 59 на Всеукраїнських і 99 на обласних. Всього за рік юні спортсмени здобули понад шістсот призових місць.

І якщо у 2014 році на спортивні заходи було виділено 6, 8 тис. грн., то у 2019 – 255,1 тис. грн.

Це дуже важливий момент, що у Покрові з року в рік збільшують фінансування на спорт, ми вдячні за непохитність позиції щодо цього міському голові,

- говорить директор Дитячо-юнацької спортивної школи ім.Д.Дідіка Ірина Бакієва. Зазначаючи, останні п'ять років виділяються бюджетні кошти, аби відправити спортсменів на змагання, що проходять згідно з календарними планами, що є суттєвою підтримкою для батьків.

Розвиток спорту – це командна робота, коли кожен сприяє тому, аби наші діти віддавали перевагу загартуванню духу й сили волі, а не вулиці,

- наголошує міський голова Олександр Шаповал, - Я дуже вдячний батькам, без яких не було б чемпіонів, вдячний нашим тренерам, справжнім професіоналам.

Автор: Администратор
Государственное бюро расследований разоблачило одного из прокуроров Томаковского отдела Никопольской местной прокуратуры Днепропетровской области во время получения неправомерной выгоды. Об этом NikopolNews сообщает, ссылаясь на официальный сайт ГБР.
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі