Завантажте мобільний додаток сайту

У Томаківці в межах обласного проєкту «Територія комфорту» реконструювали центральний парк. Об’єкт вже встиг полюбитися жителям селища. Про це NikopolNews повідомляє з посиланням на офіційний сайт Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

«Для мешканців області реконструюємо та будуємо об’єкти за регіональним проєктом «Територія комфорту». Сучасні зони відпочинку – парки, сквери, бульвари створюємо, аби жителі Дніпропетровщини могли прогулятися з родиною, зустрітися із друзями. Не забуваємо про й про людей з інвалідністю. У Кривому Розі триває облаштування другого в області інклюзивного майданчика. А в Томаківці майже два гектари старого скверу перетворили на затишний парк. Там можна займатися різними видами спорту. Для дітей – одразу три ігрові зони».

-– зазначив очільник Дніпро ОДА Олександр Бондаренко.

На території парку висадили кущі троянд, барвінку, ялівцю, пузироплідники, дерени, берези липи, туї та ялини. Посіяна газонна трава – зеленіє густим килимом. Молодий газон вже навіть встигли покосити. На спортивних та дитячих майданчиках – спеціальне нетравматичне гумове покриття.

«Парк, навіть ще коли він повністю не був завершений, став улюбленим місцем жителів Томаківки. Зараз місцеві тут гуляють до пізнього вечора. Люди похилого віку відпочивають на лавках. Малеча бавиться на гойдалках та гірках. На футбольному міні-полі проводили перші тренування вихованці місцевої ДЮСШ. Кажуть, дуже сподобалося професійне покриття».

– розповів голова Томаківської ОТГ Іван Калашник. 

По периметру паркової зони розставили смітники та лавки. Пішохідні доріжки викладені тротуарною плиткою.

На облаштування парку із обласного бюджету виділили 16 млн грн.

Національна служба новин - Новини України