Завантажте мобільний додаток сайту

На відміну від Нікополя у Марганці, масові заходи на честь відкриття новорічних ялинок проводились. Вони пройшли сьогодні, у День Святого Миколая, 19 грудня, повідомляє NikopolNews , посилаючись на офіційний сайт Марганецької міської ради. А от Покров від традиційного урочистого відкриття ялинки теж відмовився.

В прес-службі міського голови Покрова зазначили:

Сьогодні, 19 грудня, Покров зустрічає День Святого Миколая. Традиційно ця подія відкриває новорічно-різдвяні свята. Через об'єктивні причини, пов'язані з пандемією, обмежено проведення масових заходів. Але було зроблено усе можливе, аби створити для городян святкову атмосферу та подарувати людям гарний настрій.

Також повідомляється, що Покров прикрасили яскравою ілюмінацією, яка цього року охопила нові райони. В оновленому вбранні постала і головна ялинка. Вона засяяла яскравими кольорами, довершуючи новорічно-різдвяний антураж центральної площі. Містяни фіксували цю радісну мить на фотосвітлинах. Додали святкового настрою і ентузіасти, які в образах казкових героїв та Святого Миколая, вітали покровчан.

19 грудня прийшло з радістю та передчуттям прийдешнього року. З нагоди свята по місту пройшли онлайн тематичні заходи. Міський краєзнавчий музей ім. Миколи Занудька підготував майстер-клас зі створення новорічних символів та аксесуарів. Онлайн-концерти покровчанам з радістю презентували вихованці закладів культури міста.

У Марганці сьогодні відкрили аж три новорічні ялинки. На святковий захід у трьох мікрорайонах міста  поспішали діти та дорослі. На них  чекала весела розважальна програма за участю Святого Миколая.

До заходу приєднався голова міста Геннадій Боровик, який привітав зі святом марганчан і побажав здоров’я, гарного настрою, нових здобутків, миру та злагоди, щедрості та благословення Святого Миколая, його прихильності та опіки.

Святкову атмосферу та гарний настрій подарували присутнім актори театру «ВІЗіКо» і вокально-інструментальний колектив «РІО». Кожен бажаючий цього дня міг розповісти віршик Святому Миколаю і отримати солодкий подарунок. Був з нагоди свята у Марганці навіть феєрверк.

Щоб оперативно отримувати новини Нікополя і регіону, підписуйтесь на наш Телеграм

Копіювати посилання на матеріал

Національна служба новин - Новини України