Кондиціонери та бойлери жителі Дніпропетровщини тепер можуть придбати в YASNO

Завантажте мобільний додаток сайту

Сучасні кондиціонери, бойлери та електрообігрівачі тепер можна замовити у свого постачальника електроенергії. Обрати розумні прилади, що створять комфорт в оселі та зекономлять витрати на електроенергію, жителі Дніпропетровської області можуть на сайті YASNO.      

Відтепер у постачальника електроенергії та енергоефективних рішень YASNO можна замовити:

  • кондиціонери з інверторним компресором та повітроводом із дистанційним налаштуванням потоків. Такі моделі мають високу продуктивність, низький рівень шуму та помірне енергоспоживання;
  • бойлери, що оснащені функціями швидкого нагріву, заощадження електроенергії та можливістю управління через Wi-Fi. Зі свого смартфону можна налаштовувати роботу водонагрівача та контролювати власне енергоспоживання;
  • ультратонкі керамічні електронагрівальні панелі – безшумні та економічні, не спалюють кисень, є цілком безпечними, а завдяки стильному дизайну гармонійно доповнять будь-який інтер’єр.

Уся техніка має офіційну гарантію від виробника та доступна для замовлення у декілька кліків на сайті YASNO, в тому числі у розстрочку або в кредит. На вибір клієнта доставка може бути виконана адресно додому або безкоштовно на поштове відділення. Спеціалісти постачальника допоможуть підібрати саме ту модель, з якою кожна родини зможе заощаджувати свої витрати на електроенергію та забезпечити комфорт.   

«Для YASNO важливо не лише надавати якісний сервіс з електропостачання, а й допомагати клієнтам бути енергоефективними. Для цього важливою умовою є використання ощадливих побутових приладів. Саме тому ми пропонуємо нашим клієнтам виключно безпечну та ощадливу кліматичну техніку, з якою можна оптимізувати енергоспоживання в оселі, зберігаючи електроенергію та кошти», – сказав директор YASNO в Дніпропетровській області Юрій Федько. 

Довідка

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

2 жовтня у Нікополі, Марганці та Нікопольському районі заплановано вимкнення електроенергії за певними адресами. Про це NikopolNews дізнався з графіку вимкнень на сайті ДТЕК «Дніпровські електромережі».
...

NNS - Національна служба новин. Останні події в Україні та світі