Избранное

Ситуація у Дніпропетровській області на ранок 24 лютого: звернення керівництва

Ситуація у Дніпропетровській області на ранок 24 лютого: звернення керівництва

Ситуація у Дніпропетровській області на ранок 24 лютого: небезпеки для цивільного населення немає! Очільники Дніпра та області звернулися до громалян, передає Nikopolnews, посилаючись на Дніпро ОДА.

Ситуація у Дніпропетровській області на ранок 24 лютого

Фізичного вторгнення російських військ на територію Дніпропетровської області немає. Працює оперативний штаб. На території регіону розгортають блокпости. Ситуація під контролем, всі об’єкти критичної інфраструктури працюють без перебоїв. Під час брифінгу в ОДА очільник області Валентин Резніченко закликав мешканців регіону  зберігати спокій.

«Ворог хоче зламати нашу волю. Ми не дамо це зробити. Не панікуйте. Ми працюємо», – звернувся до мешканців регіону голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

IMG 9434

В регіоні працює Оперативний штаб з питань підтримання правопорядку і забезпечення безпеки громадян на території Дніпропетровської області. Голова обласної ради Микола Лукашук повідомив, що було нанесено ракетні удари по всіх базах, які мають станції радіолокації. Це в Інгульці, Кривому Розі, Марганці, Дніпрі. Вже загашено та локалізовано пожежі в аеропорту Дніпра. До обіду будуть розгорнуті блокпости.

«Прошу всіх зберігати спокій та холодну голову. Ми спостерігаємо величезну кількість інформаційних вкидань. Йде інформаційна війна для створення паніки. Не панікувати! Ситуація у країні під контролем. Читайте офіційні джерела обласної ради та адміністрації, міськради Дніпра, Кривого Рогу та інших міст. Також читайте офіційні сторінки Нацгвардії, СБУ, ЗСУ та Нацполіції», – закликав Микола Лукашук.

Він додав, що всі об’єкти критичної інфраструктури під підвищеною охороною. Немає жодних перебоїв. Усі лікарні приведені у повну готовність.

«Закликаю мешканців Дніпра зберігати спокій. У місті ситуація під абсолютним контролем. Немає жодних бомбувань житлових кварталів. Тож ніякої паніки. Тримаємося разом, відкидаємо усі протиріччя. Віримо у наші Збройні Сили та владу», – наголосив дніпровський міський голова Борис Філатов.

ODA 7020

Начальник Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Анатолій Пікало наголосив: військові діють відповідно до обстановки.

«Чекаємо небайдужих громадян, добровольців у Центрах комплектування та соціальної підтримки. Разом маємо боронити Україну від ворога», – сказав Анатолій Пікало.

Copyright © 2009-2022
Матеріали з сайту NikopolNews можуть використовуватися іншими користувачами безкоштовно.Відповідальність за зміст рекламних матеріалів несе рекламодавець.

Пошта: nikopol.net@ukr.net

To Top