899
899

[:ru]ФК «Никополь» разгромил на выезде ФК «Реал Фарма» (видео)[:ua]ФК «Нікополь» розгромив на виїзді ФК «Реал Фарма» (відео)[:]

[:ru]Первой победой в сезоне завершился вчерашний матч футбольного клуба «Никополь». На этот раз играли с одесским клубом «Реал Фарма» в гостях, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на ДнепрNews.

ФК «Никополь» в Одессе обыграл местный клуб «Реал Фарма» со счетом 4:2. Счет в матче открыл Николай Рогули на 16-й минуте встречи. Уже через пять минут одесситы отыгрались: мяч в ворота гостей забил Александр Фобер. Но к перерыву «Никополь» еще раз огорчил хозяев: на этот раз отличился Валентин Рубчинский.

После перерыва Сергей Нудный сумел еще раз сравнять счет в матче. Случилось это на 77-й минуте. Однако спустя четыре минуты никопольчане снова вышли вперед после результативного удара Богдана Гора. А в следующей атаке Максим Тяпкин принес «Никополю» уверенную победу. По итогам четырех туров “Никополь” набрал пять очков и занимает девятую позицию в группе “Б” Второй лиги чемпионата Украины по футболу.

Видео матча – ниже:

LIVE. Футбол. «Реал Фарма» Одеса - ФК «Нікополь». Чемпіонат УкраїниLIVE. Футбол. «Реал Фарма» Одеса – ФК «Нікополь». Чемпіонат України

Следующий матч «Никополь» проведет в среду, 18 августа, в 17:00 против херсонского «Кристалла». Игра состоится в рамках второго предварительного этапа розыгрыша Кубка Украины.

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

ФК “Нікополь” розгромно програв на виїзді (відео)

Як зіграв ФК “Нікополь” з “Тростянцем” у домашньому матчі (відео)

ФК “Нікополь” орендував 13 гравців у “Дніпра-1”[:ua]Першою перемогою в сезоні завершився вчорашній матч футбольного клубу «Нікополь». На цей раз грали з одеським клубом «Реал Фарма» в гостях, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на ДнепрNews.

ФК «Нікополь» в Одесі обіграв місцевий клуб «Реал Фарма» з рахунком 4:2. Рахунок у матчі відкрив Микола Рогулі на 16-й хвилині зустрічі. Вже через п’ять хвилин одесити відігралися: м’яч у ворота гостей забив Олександр Фобер. Але до перерви «Нікополь» ще раз засмутив господарів: на цей раз відзначився Валентин Рубчинський.

Після перерви Сергій Нудний зумів ще раз зрівняти рахунок у матчі. Сталося це на 77-й хвилині. Проте через чотири хвилини нікопольці знову вийшли вперед після результативного удару Богдана Гора. А в наступній атаці Максим Тяпкін приніс «Нікополю» впевнену перемогу. За підсумками чотирьох турів “Нікополь” набрав п’ять очок і займає дев’яту позицію в групі “Б” Другої ліги чемпіонату України по футболу.

Відео матчу – нижче:

Наступний матч «Нікополь» проведе в середу, 18 серпня, о 17:00 проти херсонського «Кристала». Гра відбудеться в рамках другого попереднього етапу розіграшу Кубка України.