1199
Без категорії
1199

[:ru]Разгромное поражение: как сыграл ФК «Никополь» с «Таврией» (видео)[:ua]Розгромна поразка: як зіграв ФК «Нікополь» з «Таврією» (відео)[:]

[:ru]Вчера, 31 августа, в Никополе на стадионе «Электрометаллург» состоялась встреча футбольных клубов «Никополь» и «Таврия» в рамках третьего предварительного Кубка Украины. Матч закончился поражением наших земляков, сообщает Nikopolnews.

После череды побед, которыми 4 раза подряд радовал ФК «Никополь» своих болельщиков, команда Александра Поклонского уступила гостям из симферопольской команды с разгромным счетом 0:3 и прекратила борьбу за Кубок в 1/16 финала.

На 12-ой минуте матча мяч за «Таврию» забил Андрей Ковалев. Второй мяч в ворота соперника Андрей Ковалев забил на 47-й минуте матча. Еще один гол в ворота соперника забил Евгений Билоконь на 83 минуте.

ФК Нікополь - ФК «Таврія» vbet Кубок України, третій попередній етап  | ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯФК Нікополь – ФК «Таврія» vbet Кубок України, третій попередній етап | ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Напомним, что в 5 туре второй лиги футболисты «Таврии» на выезде уступили «Никополю» со счетом 1:2.

Уже на этой неделе, в воскресенье ФК “Никополь” будет принимать ФК “Суммы” на стадионе “Электрометаллург”.

Фото ФК “Никополь”

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

ФК “Нікополь” отримав важливу перемогу у матчі з “Таврією” (відео)

Як зіграв ФК “Нікополь” з “Тростянцем” у домашньому матчі (відео)

У ФК «Нікополь» четверта перемога поспіль (фото, відео)[:ua]Вчора, 31 серпня, у Нікополі на стадіоні «Електрометалург» відбулася зустріч футбольних клубів «Нікополь» і «Таврія» в рамках третього попереднього Кубка України. Матч закінчився поразкою наших земляків, повідомляє Nikopolnews.

Після низки перемог, якими 4 рази поспіль радував ФК «Нікополь» своїх вболівальників, команда Олександра Поклонського поступилася гостям з сімферопольської команди з розгромним рахунком 0:3 і припинила боротьбу за Кубок в 1/16 фіналу.

На 12-ій хвилині матчу м’яч за «Таврію» забив Андрій Ковальов. Другий м’яч у ворота суперника Андрій Ковальов забив на 47-й хвилині матчу. Ще один гол у ворота суперника забив Євген Білоконь на 83 хвилині.

Нагадаємо, що в 5 турі другої ліги футболісти «Таврії» на виїзді поступилися «Нікополю» з рахунком 1:2.

Вже на цьому тижні, у неділю ФК “Нікополь” буде приймати ФК “Суми” на стадіоні “Електрометалург”.