У Нікополі вшанували пам’ять загиблих під Дебальцево та в Афганістані (фото)

У Нікополі 13 і 15 лютого відбулися заходи із вшанування пам’яті загиблих учасників бойових дій: на Донбасі та в Афганістані. Про це Nikopolnews повідомляє, посилаючись на прес-службу Нікопольської міської ради.

У суботу, 13 лютого, біля меморіалу «Захисник України» пройшов мітинг з нагоди Дня пам’яті загиблих під час запеклих боїв за Дебальцевський плацдарм у січні-лютому 2015 року. Вшанувати загиблих прийшли представники міської влади, родичі загиблих воїнів, військовослужбовці, представники громадських організацій, небайдужі нікопольці.

Міський голова Олександр Саюк нагородив Подякою військовослужбовця Руслана Куликова.

Куликов Руслан Олександрович народився 08.10.1977 року в м. Нікополь. У 1996 році закінчив навчання у Нікопольській металургійній академії за спеціальністю інженер – механік. Був призваний на строкову військову службу, по закінченні якої продовжив навчання у вищому навчальному закладі “ДЕРЖАВНИЙ ІНСТИТУТ ПІДГОТОВКИ ТА ПЕРЕПІДГОТОВКИ КАДРІВ ПРОМИСЛОВОСТІ”. Працював на АТ «Нікопольський завод феросплавів».

У серпні 2014 року пішов добровольцем на військову службу до Збройних сил України. У складі 41 – го батальйону територіальної оборони «Чернігів – 2» брав безпосередню участь в антитерористичній операції на сході України в боях за Дебальцево. Має звання старший сержант. У 2016 році підписав контракт із Збройними силами України та проходив військову службу у складі 92–ї окремої механізованої бригади імені кошового отамані Івана Сірка. У 2018 році продовжив військову службу у складі 35–ї окремої бригади морської піхоти. У вересні 2020 року підписав контракт та по теперішній час проходить військову службу у складі 55–ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ».

Присутні вшанували загиблих бійців хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу.

А сьогодні, 15-го лютого, у день виводу радянських військ з Афганістану, в Нікополі вшановували учасників бойових дій на території інших держав. 10-ти річна війна в Афганістані закінчилася 32 роки. Вона забрала життя 20 нікопольців.

Участь у сьогоднішньому мітингу взяли воїни-інтернаціоналісти та батьки загиблих воїнів, представники міської влади, громадських організацій та небайдужі нікопольці.

Слово мав голова громадської організації «Союз інтернаціоналістів» Олександр Кушнірук. Він зазначив, що подвиг миротворців вартий визнання і є гідним прикладом для кожного громадянина нашої країни.

Присутні вшанували пам’ять полеглих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання та трьома пострілами салютної групи. До пам’ятника поклали квіти.

У Придніпровському відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТО

To Top