Вшосте у Нікополі пройшов фестиваль гармонії та розвитку “KOLO Fest” (фото, відео)

Кожен рік він відбувається завдяки добрій волі багатьох нікопольців. А цього разу навіть природа розщедрилася. Виділила між дощами у неділю тепле віконце із захоплюючим заходом сонця.

І хто потрапив 19 вересня на пляж, зміг взяти майстер-клас із флай- та акро- йоги, пол-денсу, сап- та баланс-борду, слеклайну та йоги, зануритися у глибини самопізнання, дізнатися, як селфі може лікувати, зробити свій психологічний фотопортрет або ж віддати власну щоку під Петриківський розпис. А ще – помилуватися повітряними зміями, що заполонили собою глибоке вересневе небо. До речі, саме вчора вперше у Нікополі спільними зусиллями змогли запустити гігантського восьминіга. І він одразу став повітряною зіркою соцмереж.

Ну і звичайно, всі бажаючі закружляли у спільному  енергетичному колі, а потім слухали красиві пісні біля вогнища.

KOLO Fest традиційно є безкоштовним для учасників.

У свій час марганецькі активісти надихнулись прикладом нікопольців і теж почали проводити подібні заходи. А цьогоріч фестом зацікавились вже покровці. Подивимось, може гарну традицію переймуть і вони.

А нікопольський “KOLO Fest” не був би можливий без допомоги волонтерів та меценатів. Окрема подяка кафе “Bereg” за забезпечення фесту електроенергією.

На теплій натхненній ноті завершили теплий сезон 2021. Тепер чекаємо на KOLO 2022.

 

Олена Зінченко

 

Хіти

To Top