Купити квартиру в Дніпрі

Допомога населенню
886
886

[:ru]ФК «Никополь» одержал важную победу в игре с «Таврией» (видео)[:ua]ФК “Нікополь” отримав важливу перемогу у матчі з “Таврією” (відео)[:]

[:ru]ФК «Никополь» одержал важную победу в игре с «Таврией» (видео)[:ua]ФК "Нікополь" отримав важливу перемогу у матчі з "Таврією" (відео)[:]

[:ru]Вчера, 22 августа, футбольный клуб «Никополь» встретился с лидером турнирной таблицы симферопольской «Таврией», и результаты этого матча стали настоящим подарком городу ко Дню Независимости. Наша команда одолела сильного игрока, сообщает Nikopolnews, ссылаясь на сообщение на официальной страничке клуба и издание ДнепрNews.

Матч проходил в Никополе на стадионе «Электрометаллург», и завершился со счетом 2-1 в пользу никопольчан.

Тарас Горилый из ФК «Никополь» открыл счет на 18-й минуте встречи. Удержать преимущество хозяевам не удалось. На первой компенсированной минуте к первому тайму Павел Чмеленко сравнял счет. На перерыв команды ушли при ничейном счете. Через пять минут после возобновления игры Кирилл Матвеев забил мяч в ворота «Таврии», который и стал победным.

На поле 22 августа работал рефери из Запорожья. Судьей в домашнем матче выступил 26 летний Никита Богатырь. Ему помогали ассистенты Александр Капленко и Сергей Удовенко из Кропивницкого. 4-м арбитром выступил Анатолий Ухов из Кривого Рога. Наблюдателем арбитража была Оксана Ермакова из Полтавы.

После пяти туров в группе “Б” Второй лиги чемпионата Украины по футболу ФК “Никополь”  набрал 8 очков. По итогам тура «Никополь» поднялся на четвертое место турнирной таблицы, а «Таврия» опустилась на пятое.

Следующий матч подопечные Александра Поклонского проведут в пятницу, 27 августа, против «Виктории» из поселка Николаевка Сумской области.

Видео игры – ниже:

LIVE | ФК Нікополь - ФК «Таврія» (Сімферополь)  | ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯLIVE | ФК Нікополь – ФК «Таврія» (Сімферополь) | ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ

Кстати, недавно “NikopolNews” писал:

ФК “Нікополь” переміг “Кристал” у домашньому матчі

ФК «Нікополь» розгромив на виїзді ФК «Реал Фарма» (відео)

Як зіграв ФК “Нікополь” з “Тростянцем” у домашньому матчі (відео)

[:ua]Вчора, 22 серпня, футбольний клуб «Нікополь» зустрівся з лідером турнірної таблиці сімферопольською «Таврією», і результати цього матчу стали справжнім подарунком місту до Дня Незалежності. Наша команда здолала сильного гравця, повідомляє Nikopolnews, посилаючись на повідомлення на офіційній сторінці клубу і видання ДнепрNews.

Матч проходив у Нікополі на стадіоні «Електрометалург», і завершився з рахунком 2-1 на користь нікопольців.

Тарас Горілий з ФК «Нікополь» відкрив рахунок на 18-й хвилині зустрічі. Втримати перевагу господарям не вдалося. На першій компенсованій хвилині до першого тайму Павло Чмеленко зрівняв рахунок. На перерву команди пішли за нічийного рахунку. Через п’ять хвилин після поновлення гри Кирило Матвєєв забив м’яч у ворота «Таврії», який і став переможним.

На поле 22 серпня працював рефері із Запоріжжя. Суддею в домашньому матчі виступив 26 річний Микита Богатир. Йому допомагали асистенти Капленко Олександр і Сергій Удовенко з Кропивницького. 4-м арбітром виступив Анатолій Ухов з Кривого Рогу. Спостерігачем арбітражу була Оксана Єрмакова з Полтави.

Після п’яти турів у групі “Б” Другої ліги чемпіонату України з футболу ФК “Нікополь” набрав 8 очок. За підсумками туру він піднявся на четверте місце турнірної таблиці, а «Таврія» опустилася на п’яте.

Наступний матч підопічні Олександра Поклонського проведуть у п’ятницю, 27 серпня, проти «Вікторії» з селища Миколаївка Сумської області.