Завантажте мобільний додаток сайту

Президент Петро Порошенко вирішив змінити свій указ про введення воєнного стану, скоротивши його термін з 60 до 30 днів. Про це Nikopolnews дізнався, переглянувши онлайн-виступ Президента України.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, таке рішення президента викликане бурхливою реакцією певних політичних сил України і блокуванням трибуни Верховної Ради на сьогоднішньому засіданні.

"Рада національної безпеки і оборони рекомендувала сьогодні мені запровадити воєнний стан на 60 днів. Хочу оголосити своє рішення: я буду пропонувати парламенту запровадити воєнний стан на 30 днів.  

Я не хочу, щоб воєнний стан жодним днем не накладався на початок передвиборчої кампанії. Щоб ні в кого з тих, хто про свою партію чи про свій політичний інтерес печеться більше, ніж про націю та український інтерес, зараз не залишилося жодних підстав для брудних політичних спекуляцій та інсинуацій. Ми повинні максимально мобілізуватися і підготуватися до можливого удару нашого ворога – Росії. Саме для цього і потрібен воєнний стан", - сказав Порошенко.

Він наголосив, що воєнний стан, якщо він буде схвалений Радою,  триватиме 30 днів і завершиться в середині грудня.

Копіювати посилання на матеріал
Автор: Администратор

Національна служба новин - Новини України